OSD'DEN

OSD'DEN

Türkiye otomotiv sektörünün çatı kuruluşu olan ve bu sene kuruluşunun 45’inci yılını kutlayan Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), 45’inci kez Olağan Genel Kurulu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK’ın katılımlarıyla İstanbul’da gerçekleştirdi.

2018 yılında ihracat yapan OSD üyelerine İhracat Başarı Ödülleri verildi. Verilen İhracat Başarı Ödülleri Platin Plaket, Altın Plaket, Altın Madalya ve Gümüş Madalya şeklinde 4 ana kategoride sınıflandırıldı. 1 milyar doların üzerinde ihracat yapan firmalar Platin Plaket, 100 ila 500 milyon dolar arasında ihracat yapan firmalar  ise Altın Madalya ile ödüllendirildi.

Firmamız, “Kalite ve Teslimat Güvenilirliği”, “Teknoloji Geliştirmedeki İş Birliği” ve “Rekabetçilik” gibi kriterler esas alınarak OSD üyeleri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda “Tedarik Sanayi Başarı” ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Ödülü firmamız adına Satış ve Pazalama Müdürümüz Sn.Tolga Han OK almıştır. Bizleri 2014 yılında "Kalite ve Teslimat Güvenirliliği, Teknoloji Geliştirmedeki İşbirliği" ödülüne, 2018 yılında "Tedarik Sanayi Başarı" ödülüne laik gören, değerli müşterilerimize ve OSD Üyelerine teşekkür ederiz.